5 czcionek z polskimi znakami gotowych do użycia z @font-face

font-stack-title.jpg

Dzięki zastosowaniu nowych możliwości CSS3 dostaliśmy możliwość dodania niestandardowych czcionek do projektów graficznych naszych stron. O ile wyszukanie czcionek udostępnionych do użycia przy pomocy @font-face nie stanowi większego problemu, to znaleźć taką, która posiada wszystkie polskie znaki, sprawia już pewne problemy. Dlatego w tym artykule chciałbym przedstawić kilka profesjonalnie prezentujących się fontów gotowych do użycia w waszych kolejnych projektach.

MyFairCody

MyFairCody

Graublau-Sans

Graublau-Sans

Existence Light

EXISTENCE-LIGHT

Cleanvertising

Cleanvertising

Sansation

Sansation

Chcesz coś dodać?

Jeżeli używasz ciekawych czcionek w swoich projektach i chciałbyś podzielić się nimi z innymi zachęcam do podawania linków w komentarzach.

DyskusjaKomentarze: 1

  • Albatros 27 maj 2016 15:41
    Z uwaga przeczytalem PORADNIK tworzenia polskich czcionek. To istny HORROR! Jesli to ma byc proste, to nie wiem, co nalezy uznac za pokretne!
    Juz same wymogi instalacyjne moga zniechecic. A przeciez jest prosty FONTMAKER, ktory pokazuje wszystko jak na dloni i nie wymaga takiego cudowania.
    Szanowny Tworco, napisz poradnik dla uzytkownika programu FONTMAKER! Wtedy Cie bardzo pochwale!
    A tymczasem zegnam z zalem!

Dodaj komentarz Komentarze są moderowane, a przy linkach używane jest rel="nofollow". Prosimy o nie reklamowanie i nie spamowanie w komentarzach.
Linki tworzone za pomocą tagu [url] np: [url=www.xyz.pl]xyz[/url]
Źródła za pomoc tagu [code] z wskazaniem języka np. [code=php] echo [/code]

Copyright © 2022 Webnote

Projekt i wykonanie: Tworzenie stron internetowych

Dodaj link