Bounce – podziel się opinią na temat projektu strony

bounce-title.jpg

Podczas projektowania stron internetowych opinia jak największej liczby osób, może być nieocenioną pomocą, zarówno dla wyglądu strony jak i jej użyteczności. Tutaj z pomocą przychodzi nam rewelacyjne narzędzie firmy ZURB – Bounce. Aplikacja ta pozwala nam na szybką wymianę opinii na temat poszczególnych elementów strony, za pomocą prostych notatek zamieszczanych na ocenianym projekcie.

Jak to działa?

Obsługa tej aplikacji jest wręcz banalnie prosta. Na stronie głównej podajemy link do strony lub podstrony projektu, który chcemy oceniać. Po krótkiej chwili program przedstawi nam zrzut ekranu naszej podstrony i poprosi o podanie imienia. W przypadku wysyłania projektu do dużej liczby osób polecam podawania przynajmniej swojego Nicka, gdyż jest on podawany przy notce, jaką dodaliśmy na stronie i pozwala na łatwiejszą komunikację.

Następnie poprzez proste zaznaczanie na obszarze strony, możemy stworzyć prostokątne pola, które chcemy skomentować.

Bounce - przykład użycia

Jeżeli opiszemy już wszystkie elementy, dla których chcemy wyrazić swoją opinię, klikamy przycisk Save i w polu obok pojawia się nam link, pod którym znajdują się nasze opinie. Wysyłamy go do kolejnych osób lub projektanta strony.

Podsumowanie

Narzędzie jest proste, działa szybko i sprawnie, oraz na dany moment jest darmowe. Na chwile obecną jedyną jego wadą jest brak możliwości uploadu pliku graficznego. W tym przypadku, jeżeli chcemy oceniać projekt przed jego pocięciem najpierw musimy wgrać obrazek na nasz serwer i dopiero do niego linkować.

DyskusjaKomentarze: 1

Dodaj komentarz Komentarze są moderowane, a przy linkach używane jest rel="nofollow". Prosimy o nie reklamowanie i nie spamowanie w komentarzach.
Linki tworzone za pomocą tagu [url] np: [url=www.xyz.pl]xyz[/url]
Źródła za pomoc tagu [code] z wskazaniem języka np. [code=php] echo [/code]

Copyright © 2024 Webnote

Projekt i wykonanie: Tworzenie stron internetowych

Dodaj link