Ruszają PHP Advent i 24 ways

advent-title.jpg

Po raz kolejny w grudniu ruszają znane z poprzednich lat inicjatywy: PHP Advent i 24 ways. Przez 24 kolejne dni na każdej ze stron publikowany zostanie jeden artykuł, każdy innego autora omawiajacego jedno zagadninie. W przypadku 24 ways jest to już szósta edycja, a dla młodszej PHP Advent trzecia. Gorąco polecam śledzenie obu stron. Artykuły są z reguły bardzo dobrej jakości i opisują ciekawe zagadnienia.

Polecam również przeglądnięcie archiwum z poprzednich lat. O ile nawigacja po 24 ways jest czytelna i przeskakiwanie pomiędzy latami nie stanowi problemu, to w przypadku PHP Advent musimy zmieniać rok w adresie url strony. Jakie są wasze opinię na temat tego typu inicjatyw? Co sądzicie o publikowanych tam artykułach? Zapraszam do dzielenia się opiniami w komentarzach.

DyskusjaKomentarze: 4

 • Kamil 02 grudnia 2010 13:20
  Podoba mi się strasznie i liczę na wysoki poziom artykułów. Swoją drogą, nie słyszałem wcześniej o PHP Advent, więc dziękuję za informację! :-)
  • Krzysztof Bachula 03 grudnia 2010 11:00
   Również mam taką nadzieje, niestety drugi artykuł to trochę za dużo autopromocji za mało treści. Zobaczymy, na pewno warto śledzić te wpisy.
 • Kamil 01 grudnia 2011 06:39
  Właśnie ruszyło 24 ways na rok 2011 :) Na PHP Advent póki co cisza.
  • Krzysztof Bachula 02 grudnia 2011 13:46
   PHP Advent też już ruszył. Tak jak w poprzenim roku powolny start. Prawie jest czas przypomnieć sobie wpisy z poprzednich lat :)

Dodaj komentarz Komentarze są moderowane, a przy linkach używane jest rel="nofollow". Prosimy o nie reklamowanie i nie spamowanie w komentarzach.
Linki tworzone za pomocą tagu [url] np: [url=www.xyz.pl]xyz[/url]
Źródła za pomoc tagu [code] z wskazaniem języka np. [code=php] echo [/code]

Copyright © 2024 Webnote

Projekt i wykonanie: Tworzenie stron internetowych

Dodaj link